Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, bir şirketin kendini tanıtmak için kullandığı tüm malzemelerin ortak bir temaya sahip olmasını ifade eder. Kurumsal kimlik tasarımı, şirketlerin logosundan broşürlerine, antetli kağıtlardan not defterlerine ve faturalardan cepli dosyalara kadar her şeyi içerir. Bunun için Hayal Grafik 360 Dijital Ajansı müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet sunarak arzu edilen sonucu elde etmelerini sağlamaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarım Nedir ?
Sözcüğünün gerçek anlamda anlaşılması için öncelikle “Kurumsal Kimlik” terimi hakkında bilgi verilmelidir. Kurumsal Kimlik; bir marka veya şirket adeta kişiliğini oluşturmak için tasarlanan ve uygulanan bileşenlerden oluşur. Bu bileşenler arasında logosu, renk paleti ve fontlar gibi temel unsurlar bulunmakta olup bunlarla beraber daha detaylara inildiğinde ise; logo uygulamalarından tutunda mektup kaplaması ya da sipariş formu tasarımına dek çok geniş bir alana yayilabilmektedir.

Kurumsallaştırma sadece basit bir logonun oluşturulmasından ibaret değildir. Markaya özel rengiyle fontuyla hazırlanan dijital materyallerden tutunda ofiste rutin olarak kullanılan araç gereçler gibi vs. her şeyi içermektedir. Bu nedenle en iyi kurumsal kimlik ajansları bu alanda profesyonel destek sunarak müşterilerine istenilen sonucu elde etme imkânını vermeleri gerekir.

Bizi sosyal medya'dan takip edin!

KAPAT
Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?