Kurumsal Kimlik Paketleri

Markalaşmak İçin Profesyonel Adımı Atmaya Az Kaldı.

Popüler Paket

₺ 3.500

Mikro İşletmeler İçin

24 Saat içinde 1 alternatif logo sunumu yapılır. Logo tasarımı tamamlanması akabinde kurumsal kimlik çalışmaları başlatılır. Kurumsal kimlik çalışmaları en geç  48 saatte sunum yapılır.

Standart Paket

₺ 6.500

Küçük İşletmeler İçin

24 Saat içinde 2 alternatif logo sunumu yapılır. Logo tasarımı tamamlanması akabinde kurumsal kimlik çalışmaları başlatılır. Kurumsal kimlik çalışmaları en geç 48 saatte sunum yapılır.

Premium Paket

₺ 8.500

Orta İşletmeler İçin

24 Saat içinde 3 alternatif logo sunumu yapılır. Logo tasarımı tamamlanması akabinde kurumsal kimlik çalışmaları başlatılır. Kurumsal kimlik çalışmaları en geç 48 saatte sunum yapılır.

Kurumsal Kimlik Tasarım Sürecimiz Nasıl İşliyor ?

Markanızın Özgünlüğünü Yansıtan Detaylarla,  Mükemmel Bir Kurumsal Kimlik Oluşturuyoruz!

İhtiyaç Analizi ve Brief Oluşturma

İlk olarak, müşteriyle bir araya gelinir ve şirketin kimliği, hedef kitlesi, marka değerleri ve istekleri gibi faktörler hakkında detaylı bir görüşme yapılır. Bu bilgiler, tasarım sürecinin temelini oluşturur.

Araştırma ve Analiz ?

Sektördeki trendleri, rakip markaların stratejilerini ve hedef kitlenin beklentilerini analiz ediyoruz. Bu, markanızın benzersiz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olur.

Strateji Geliştirme ?

Araştırma sonuçlarına dayanarak, markanın temel mesajını, görsel kimliğini ve iletişim tonunu belirleyen bir strateji oluşturuyoruz

Tasarım Süreci ?

Logo, renk paleti, tipografi ve diğer görsel unsurları içeren kurumsal kimliğin görsel unsurlarını tasarlıyoruz.  Müşteriye Sunum yaptıktan sonra Akabinde Bu süreçte, müşterinin geri bildirimlerine dayalı olarak revize ediyoruz.

Onay ve Uygulama ?

Müşterinin onayı alındıktan sonra, kurumsal kimlik uygulanmaya başlanır. Logonun kullanımı, renklerin ve tipografinin standartları belirlenir.

Tasarım Rehberinin Hazırlanması ?

Kurumsal kimlik için bir tasarım rehberi oluşturulur. Bu rehber, markanın görsel kimliğinin nasıl kullanılacağını ve uygulanacağını detaylandırır. Bu Rehber İsteğe özel hazırlanır ve extra ücrettir.

Teslimat ve Destek ?

Son tasarımlar ve tasarım rehberi müşteriye teslim edilir. Müşteriye, markanın kullanımıyla ilgili herhangi bir soruları yanıtlamak ve gelecekteki ihtiyaçları için destek sunmak için iletişim kanalları açık tutulur.

Bizi sosyal medya'dan takip edin!

KAPAT
Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?