Sosyal Medya Yönetimi

Markalaşmak İçin Profesyonel Adımı Atmaya Az Kaldı.

Popüler Paket

₺ 4.500

Mikro İşletmeler İçin / Aylık

Standart Paket

₺ 6.500

Küçük İşletmeler İçin / Aylık

Premium Paket

₺ 9.500

Orta İşletmeler İçin / Aylık

Sosyal Medya Yönetimi Sürecimiz Nasıl İşliyor ?

Markamızın Özgünlüğünü Yansıtan Detaylarla, Sosyal Medyada Mükemmel Bir İz Bırakıyoruz!

Strateji Belirleme ?

İlk olarak, müşteriyle bir araya gelinir ve şirketin kimliği, hedef kitlesi, marka değerleri ve istekleri gibi faktörler hakkında detaylı bir görüşme yapılır. Bu bilgiler, tasarım sürecinin temelini oluşturur.

İçerik Oluşturma ?

Belirlediğimiz stratejiye uygun olarak, ilgi çekici ve değerli içerikler üretiyoruz. Bu içerikler metin, görsel veya video formatında oluyor. Premium paketimizde  özel yapay zeka hizmeti veriyoruz.

Görsel Tasarım ve Video Üretimi ?

Markamıza özel görsel tasarımlar ve videolar hazırlayarak dikkat çekici içerikler oluşturuyoruz. Bu içerikler markamızın özgünlüğünü ve kimliğini yansıtmak için özenle hazırlanır.

Yayınlama Takvimi Oluşturma ?

İçeriklerimizi belirlediğimiz bir yayın takvimi doğrultusunda planlayarak, hedef kitlenin en aktif olduğu zamanlarda ve günlerde yayınlıyoruz.

Onay ve Uygulama ?

Analiz verilerine dayanarak stratejimizi sürekli olarak optimize ediyoruz. Hangi içerik türlerinin daha fazla etkileşim aldığını ve hangi stratejilerin daha iyi performans gösterdiğini belirleyerek, sosyal medya varlığımızı sürekli olarak geliştiriyoruz.

Meta Reklamları ?

Sosyal Medya Yönetimi Tüm Paketlerimizde 5 Bin Tlilik Sosyal Meta reklamları hizmetini ücretsiz veriyoruz. Meta Reklamları aracılığıyla hedef kitlemize daha doğrudan ve etkili bir şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. Meta platformları üzerinde reklam stratejileri oluşturarak markamızın görünürlüğünü arttırıyor ve potansiyel müşterilere ulaşıyoruz.

Bizi sosyal medya'dan takip edin!

KAPAT
Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?