Web Site Paketleri

Markalaşmak İçin Profesyonel Adımı Atmaya Az Kaldı.

Popüler Paket

Küçük İşletmeler İçin

₺ 6.500 Yerine

₺ 4.500

5  Gün  İçinde  Tamamlanır 

Standart Paket

Orta İşletmeler İçin

₺ 9.900 Yerine

₺ 7.900

5  Gün  İçinde  Tamamlanır 

Premium Paket

 Özel Tasarım

₺ 12.900

7  Gün  İçinde  Tamamlanır 

E-Ticaret Web Site Paketleri

Markalaşmak İçin Profesyonel Adımı Atmaya Az Kaldı.

Popüler Paket

Küçük İşletmeler İçin

₺ 9.500 Yerine

₺ 7.500

10  Gün  İçinde  Tamamlanır 

 
Standart Paket

Orta İşletmeler İçin

₺ 12.900 Yerine

₺ 9.900

10  Gün  İçinde  Tamamlanır 

 
Premium Paket

 Özel Tasarım

₺ 18.900

15 – 20 Gün  İçinde  Tamamlanır 

 

Web Site Tasarım Sürecimiz Nasıl İşliyor ?

Web sitesi tasarımında adım adım rehberliyor, işinizi kolaylaştırıyoruz. Başlangıçtan bitişe, yaratıcı vizyonumuzla web sitenizi dijitale taşıyoruz!

Web Site Tasarımı İşlem Süreci ?

Müşteri ile iletişime geçilerek ilk görüşme sağlanmaktadır. İlk görüşme, yapılacak olan web tasarımı anlamaya yöneliktir. Çalışmanın yer alacağı sektör hakkında bir ön araştırma yapılmaktadır.
Her projenin tamamlanma süresi farklılık gösterir. Web site paketlerin detayında yazdığı gibi kurumsal web tasarımlarımız genellikle 5-7  gün  içinde teslim edilir. Bu süre zarfında web site yönetim paneli ve mobil uyumlu versiyonu da hazırlanır.

Web Tasarımda Kullandığımız Teknoloji Nedir ?

Web tasarım sektöründe her yeniliği takip ediyoruz! Projelerimizde PHP, MySQL, HTML5, CSS3 ve WordPress gibi güncel teknolojileri kullanıyoruz. Mobil uyumlu (responsive) web siteleriyle markanızı daima öne çıkarıyoruz

Hosting ve Domain İşlemleri ?

İlk olarak, markanız için en uygun alan adı belirlenip, bu alan adı tarafımızca tescil edilmektedir. Hosting hizmetlerimiz, kendi sunucularımıza yapılacak kurulumlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Ayrıca, e-posta adresleriniz ve SSL sertifikalarınız tarafımızca ücretsiz olarak temin edilmektedir. Yıllık Olarak Hosting ve Domain Ödemeleri bulunmaktadır. İlk Yıl bizim tarafımızdan karşılanır.

Ödeme Yöntemi ?

Ödeme yöntemimiz Web tasarımına başlamadan önce, işin %50’si ön ödeme olarak alınır. Ödeme yapılacak olan hesap bilgilerimiz Mail veya  SMS Sistemi  yoluyla tarafınıza iletilir. 

Bize Brifing Gönderin.

Kurumsal web tasarımı için bize gerekli  bilgileri tarafımıza gönderilmesi gerekir.  Logo, görseller, İletişim Bilgileri, Ürünleriniz, Hizmetleriniz, vs. Müşteriden alınması sonrasında web tasarım çalışmalarına Start verilmektedir.

Web Sitem Ne Zaman Yayınlanır?

Gerekli onayların alınması ardından web site yayına açılmaktadır. Maillerinizin kurulumları  ve Google kaydı, harita işlemleri gibi ayarlar yapılarak test yayınları sonrasında web site tamamen 3- 5 Gün Tüm Arama motorlarında  yayınlanmış olur.

Bizi sosyal medya'dan takip edin!

KAPAT
Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz ?